Co můžete očekávat

Co můžete očekávat

Najít náš sbor v Návsí je celkem snadné, ideálně doporučuji podle mapky dole nebo navigace.

Pokud přijedete autem, je u sboru velké parkoviště (asfaltové i travnaté). Od parkoviště vede po pravé straně cesta ke vchodu do sboru. Po projití venkovní branky a hlavního vchodu vstoupíte vlevo do šatny, kde si můžete odložit kabáty či další věci. Ze šatny napravo jsou vchody na toalety a nalevo hlavní vchod do sálu. Přímo naproti Vám bude klubovna pro matky s dětmi, která disponuje i vybavenou kuchyňkou.

V hlavním sále si můžete vybrat jakékoli volné místo na pohodlných čalouněných lavicích. Pro online přenosy je snímána pouze přední část sálu.

Studium bible po společném zahájení probíhá ve 3 – 4 skupinkách, které jsou vytvořené přímo v sále. V těch se může kdokoli zapojit a přispět svými myšlenkami. Pro děti jsou vytvořeny dvě třídy v místnostech mimo hlavní sál, kde je pro ně připraven program.

Bohoslužby probíhají v hlavním sále pro dospělé i děti společně. Při zpívání společných písní, modlitbách a čtení z Písma většinou povstáváme; kdy je vhodné povstat oznámí uvádějící.

Naším přáním je, abyste si návštěvu u nás užili a odcházeli povzbuzeni do příštích dnů s vědomím, že Bůh je i Vaším Otcem.

„Neboť to, co s vámi zamýšlím, znám jen já sám, je výrok Hospodinův, jsou to myšlenky o pokoji, nikoli o zlu: chci vám dát naději do budoucnosti.“ Jer. 29:11