ADRA

Charitativní ADRA obchůdek v Jablunkově

Máte doma nepotřebné oblečení, nábytek či potřeby do domácnosti? Chcete podpořit mezilidskou pomoc ve vašem městě? Darujte zachovalé věci do našich charitativních ADRA obchodů a vyberte si sami něco pěkného. Ulehčíte planetě a přispějete na činnost našich dobrovolnických center. Těšit se můžete na příjemné prostředí i originální kousky.

Z prostředků získaných z prodeje financujeme a rozvíjíme dobrovolnické aktivity – např. pomoc seniorům a seniorkám, dětem, lidem se zdravotním postižením či dlouhodobě nemocným. Kromě oblečení můžete darovat obuv, knížky, hry, CD, plyšáky, nádobí, elektroniku, povlečení, deky, zkrátka cokoliv z domácnosti, co už nepotřebujete, ale druhým by mohlo ještě dobře posloužit.

Zapojte se do dobrovolnictví v ADRA obchodech

Přidejte se ke skvělé skupině dobrovolnic a dobrovolníků v některém z našich charitativních obchodů a přispějte k rozvoji dobrovolnictví v regionu. Navštivte nás osobně nebo nám zavolejte na číslo 724 894 034 (Ruben Hilovský, vedoucí ADRA prodejny v Jablunkově).

Kontejnery na oblečení a kde je najdete

Nehodí se vám otevírací doba charitativního obchodu? I na to máme řešení! Oblečení můžete darovat prostřednictvím našich ADRA kontejnerů na textil. Věci darované do kontejneru musí být čisté a ideálně zabalené v igelitových taškách či pytlích. Oblečení z kontejnerů se třídí, část putuje do našich charitativních obchodů, část do sociálních šatníků a zbývající část se recykluje.

Kontejner najdete vedle lékárny Dr. Max:

Vchod do obchodu je vedle vchodu do lékárny Dr. Max: